Společnost Fashion tuning s.r.o. byla založena v roce 2009. Již od svých počátků se specializuje na poskytování profesionálních služeb v oblasti nažehlovacích kamínkových potisků. Hlavní náplní činnosti společnosti je zakázková výroba nažehlovacích aplikací podle zadané předlohy. Jako přímý výrobce nabízíme možnost výroby aplikací od 1 kusuAplikace dodáváme standardně vysázené na transferových fóliích. 

V průběhu let navázala naše společnost úspěšnou spolupráci s mnoha reklamními agenturami, výrobci konfekčních a pracovních oděvů. Nažehlovací aplikace můžete nalézt i na textilních výrobcích pro sport a volný čas. Naše výrobky rovněž zdobí trikoty a dresy českých i zahraničních tanečníchgymnastických a krasobruslařských klubů.

Naši obchodní partneři oceňují zejména vysokou kvalitu dodávaných aplikací a přiměřené dodací lhůty v závislosti na velikosti zakázky. Našim hlavním cílem je poskytování služeb na vysoké úrovni a spokojenost všech zákazníků. Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně s ohledem na konkrétní potřeby a požadavky.

Kromě zakázkové výroby naleznete v naší nabídce i hotové aplikace. Širokou nabídku kamínkových vzorů naleznete v našich e-shopech www.crystalstyle.cz a www.hot-fix.cz.

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte dotaz týkající se technologie hot-fix nažehlovacích aplikací, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Provozovatel e-shopu:

Fashion tuning, s.r.o.

Žešov 37

796 01 Prostějov 

 

Provozovna (doručovací adresa):  

Fashion tuning, s.r.o.

Vrahovická 14

796 01 Prostějov 

 

Telefon: +420 603 806 057

E-mail: info@crystalstyle.cz; obchod@hot-fix.cz