Zakázková výroba 

Dle požadavků navrhneme a vyrobíme Vaše logo nebo jakýkoliv jiný motiv ze štrasových kamínků. Při programování a následné strojní výrobě aplikací dbáme, aby výsledná aplikace skutečně odpovídala zadané předloze. Naše služby může využít každý příznivec hot-fix nažehlovacích kamínků. Jsme připraveni splnit jakékoliv přání.

Podklady/grafika pro vytvoření hot-fix aplikace

Předloha může být v jakémkoliv grafickém formátu (vektor nebo rastr) nebo naskenovaný náčrtek nakreslený tužkou od ruky. Jako předlohu je možné použít i fotografii. 

Rozměry hot-fix aplikací

Při poptávce VŽDY uvádějte požadované rozměry. Rozměry jsou důležité při návrhu aplikace. V některých případech je nutné přizpůsobit výslednou velikost aplikace velikosti použitých kamínků, aby bylo možné vzor vykreslit. 

Kameny používané při výrobě

Při výrobě používáme především skleněné polobroušené kameny nejvyšší kvality vyrobené z prvotřídních surovin s odzkoušeným lepidlem od prověřených dodavatelů. Z těchto kamenů vyrábíme aplikace i pro naše nejnáročnější klienty, kteří si je oblíbili pro jejich kvalitu a samozřejmě i cenu. Výroba aplikací je možná i z kovových kamínků. Aktuální nabídku barev naleznete v naší barevnici. Veškeré kamínky z nabídky máme skladem v dostatečném množství.

Cena aplikace

Vzhledem k tomu, že pro stanovení ceny je nutná řada údajů, naceňujeme každou poptávku individuálně. Žádný pevný ceník nemáme, protože kalkulaci ceny hot-fix aplikace ovlivňuje řada faktorů, především typ použitých kamenů v aplikaci, počet a velikost použitých kamenů, barva použitých kamenů (některé barvy kamenů s příplatkem), množství použité transferová fólie, počet vyráběných kusů … 


Poplatek za programování aplikace

Poplatek za zpracování vzoru je účtován pouze jedenkrát, při opakovaných objednávkách téhož vzoru není tento poplatek již účtován. Výše poplatku je závislá na složitosti programovaní aplikace (cca 150 až 500 Kč). Při objednávkách 1 000 ks aplikací a více není poplatek za programování účtován. 

V případě zájmu o výrobu nažehlovacích aplikací pošlete nezávaznou poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás kontaktujte na info@crystalstyle.cz nebo +420603806057.